Ляшко розповів, що б він сказав Меркель і Путіну на місці Порошенка

Президент України Петро Порошенко мав би визнати перед міжнародними партнерами неспроможність виконувати Мінські угоди в частині надання так званого "спецстатусу" Донбасу
Depo.Влада
19 січня 2016 11:39
ФОТО: depo.ua

Про це в Києві повідомив лідер Радикальної партії Олег Ляшко за результатам зустрічі з представниками президентів Німеччини і Франції, передає depo.ua.

"Президент Порошенко має вести чесний діалог з суспільством і міжнародними партнерами. Не можна казати, що ти можеш ухвалити зміни до Конституції, якщо ти можеш це зробити, хіба що переламавши через коліна парламент. Тому президент має чесно сказати міжнародним партнерам: "Так, я підписував Мінські угоди, але я не врахував ситуацію, що парламент і суспільство не підтримає, тому давайте ухвалювати нові угоди"… Якщо ви хочете, щоб українське суспільство прийняло цей план, змусьте Путіна виконати свою частину угоди... Але сьогодні в мене аргументів для суспільства немає. Ось що я б сказав би міжнародним партнерам на місці Порошенка", - розповів Ляшко.

За його переконанням, особливий статус Донбасу – це шлях до знищення України.

"Я розумію, що офіційні представники розказують Олланду і Меркель що "ми там все порішаємо". Але вони те, що не продається, продають. Як казав Іван Плющ, не впихайте не впихуєме. А вони намагаються впихнути невпихуєме", – вважає Ляшко.

Нагадаємо, що зміни до Конституції, якими передбачається так званий спеціальний порядок самоврядування на окупованих територіях Донеччини і Луганщини мають розглядатися в парламенті на наступному тижні.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада