Ляшко радить набирати нових прокурорів "на базарах"

Лідер радикальної партії Олег Ляшко пропонує набирати нових чесних прокурорів та суддів "на базарах"
Depo.Влада
21 жовтня 2015 12:38
ФОТО: depo.ua

Про це, як передає depo.ua, Ляшко сказав в інтерв'ю "Цензор.net".

"Сьогодні у нас реально немає реформи прокуратури та судів. Є окозамилювання та обман українського суспільства … Насправді старий злодій ніколи не перестане красти. Тому тут єдина можливість реальної реформи - звільнити всіх до одного. В України є 15 тисяч прокурорів, 12 тисяч - суддів. Всі до одного мають піти. Нові повинні бути призначені на прозорому конкурсі", - заявив Ляшко.

На питання, де взяти тих 15 тисяч нових прокурорів, лідер Радикальної партії відповів, що слід придивитися до молодих людей, які отримали освіту, але не змогли знайти гідну роботу.

"Підіть на базари в регіонах. Ви побачите там мільйони молодих хлопців та дівчат з дипломами про вищу освіту, а то й з двома чи трьома. Вони роками стоять та торгують. Не мають ні стажу, ні пенсії, нічого на світі. Це син Порошенка сидить народним депутатом у Верховній Раді. А мільйони, яким не пощастило народитися дітьми Петра Олексійовича, нічого не можуть у цій країні добитися. Але саме вони - наше майбутнє, яке змінить країну", - наголосив Ляшко. 

Більше новин політики читайте на  Depo.Влада