Ляшко оголосив збір підписів про неконституційність розпуску Ради

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко сьогодні розпочне збір підписів народних депутатів про неконституційність указу президента України Володимира Зеленського про розпуск Верховної Ради

Про це Ляшко заявив на своїй сторінці у Facebook, передає Depo.ua.

"Указ Зеленського про розпуск парламенту - неконституційний, незаконний і свавільний! Зеленський робить як Янукович, який у 2010 році після виборів через продажних суддів КС змінив Конституцію. Результат - вбивства людей, війна і хаос! політичними корупціонерами, які вже «прикормили і прикупили» собі мажоритарні округи. Незважаючи на те, що указ про розпуск парламенту не конституційний, наша команда йде на вибори. Водночас вже завтра ми ініціюємо збір підписів 45 депутатів під зверненням до Конституційного суду про неконституційність указу Зеленського", - написав Ляшко.

Нагадаємо, 21 травня президент України Володимир Зеленський проводив консультації з керівниками парламентських фракцій щодо розпуску Верховної Ради.

Лідера фракції "Радикальна партія" Олега Ляшка не пустили на консультації до Зеленського з телефоном, з якого він стрімив зустріч президента з лідерами фракції.

Читайте також: Зеленський розпускає Верховну Раду: Що відбувається (ХРОНІКА)

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна