Ляшко назвав Порошенка боягузом і "заспівав" про всенародний референдум по Донбасу

Лідер "Радикальної партії" Олег Ляшко пропонує винести питання надання особливого статусу для Донбасу на всеукраїнський референдум
Depo.Влада
6 жовтня 2015 10:30
ФОТО: depo.ua

Про це Ляшко заявив сьогодні на засіданні Верховної Ради, передає кореспондент depo.ua.

"Влада постійно бреше про реформи і про боротьбу з корупцією, про війну та мирні переговори. На міжнародні арені домовляються про одне, а українцям говорять інше. Давайте згадаємо, як ще недавно президент Порошенко переконував, що жодного особливого статусу Донбасі у змінах до Конституції немає. Натомість ми чуємо заяви німецького концлера Меркель про те, що на переговорах в Парижі домовилися про надання особливого статусу для Донбасу і фіксування його в Конституції. То де правда?", - заявив Ляшко.

Він вважає. що це питання мають вирішувати українці на всенародному референдумі.

"Питання майбутнього країни не мають права вирішувати продажні і боягузливі політики, це суверенне право українців. Тому ми вимагаємо питання особливого статусу Донбасу, питання амністії бойовиків винести на всенародний референдум", - запропонував "радикал".

На його думку, "Паризькі домовленості", які є продовженням Мінських угод, є "раковою пухлиною, яку Путін імплементує  в тіло України".

Більше новин України читайте у розділі Влада. depo.ua.