Ляшко назвав Порошенка боягузом і "заспівав" про всенародний референдум по Донбасу

Лідер "Радикальної партії" Олег Ляшко пропонує винести питання надання особливого статусу для Донбасу на всеукраїнський референдум

Про це Ляшко заявив сьогодні на засіданні Верховної Ради, передає кореспондент depo.ua.

"Влада постійно бреше про реформи і про боротьбу з корупцією, про війну та мирні переговори. На міжнародні арені домовляються про одне, а українцям говорять інше. Давайте згадаємо, як ще недавно президент Порошенко переконував, що жодного особливого статусу Донбасі у змінах до Конституції немає. Натомість ми чуємо заяви німецького концлера Меркель про те, що на переговорах в Парижі домовилися про надання особливого статусу для Донбасу і фіксування його в Конституції. То де правда?", - заявив Ляшко.

Він вважає. що це питання мають вирішувати українці на всенародному референдумі.

"Питання майбутнього країни не мають права вирішувати продажні і боягузливі політики, це суверенне право українців. Тому ми вимагаємо питання особливого статусу Донбасу, питання амністії бойовиків винести на всенародний референдум", - запропонував "радикал".

На його думку, "Паризькі домовленості", які є продовженням Мінських угод, є "раковою пухлиною, яку Путін імплементує  в тіло України".

Більше новин України читайте у розділі Влада. depo.ua.