Ляшко: "Чорною касою" шантажують депутатів, щоб збирати голоси

"Чорна бухгалтерія" Партії регіонів, передана в НАБУ колишнім першим заступником глави СБУ Віктором Трепаком має бути оприлюднена повністю
Depo.Влада
10 червня 2016 23:58
ФОТО: depo.ua

Про це в ефірі "112 Україна" заявив керівник фракції Радикальної партії Олег Ляшко.

"Ми вважаємо, що цей список має бути оприлюднений, причому в повному обсязі. Бо, інакше - це спосіб шантажу депутатів, спосіб збирати голоси. Хтось там шантажує, викликають, показують, от твоє прізвище, підпис, тому ти голосуй за зміни до Конституції, за інше. Тому, щоб уникнути будь-яких інсинуацій і фальсифікацій, цей список має бути оприлюднений, раз. Друге, де цей список був раніше? Трепак тривалий час працював першим замом голови СБУ, чому він його не оприлюднив? Я нещодавно говорив із головою СБУ, він теж про цей список не знав. Тобто, витягли у потрібний момент, коли треба було голосувати за зміни до Конституції і розказують, що є якась "амбарна книга", - заявив Олег Ляшко.

"Ми підозрюємо, що це спрямовано на шантаж політиків, народних депутатів, громадських діячів і всіх інших, хто там фігурує. Тому, цей список має бути оприлюднений", - констатував він.

Нагадаємо, що 28 тревня колишній перший заступник голови СБУ Віктор Трепак заявив, що передав до НАБУ документи, що підтверджують незаконні виплати "Партією регіонів" готівкових коштів (2 млрд грн) низці колишніх та нинішніх високопосадовців.

31 травня Лещенко виклав у публічний доступ документи "чорної бухгалтерії" Партії регіонів, які днями отримало Національне антикорупційне бюро. Його викликали в НАБУ на допит 3 червня. 

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада