Луценко "вибив" із кіпріотів інформацію про злочини Януковича

Кіпр надасть Україні інформацію за злочинами екс-чиновників часів президентства Віктора Януковича
Depo.Влада
6 вересня 2016 16:59
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у повідомленні прес-служби Генеральної прокуратури України, передає depo.ua.

У мітсі Нікосія на Кіпрі відбулася зустріч Генпрокурора України Юрія Луценка з міністром юстиції та громадського правопорядку Кіпр Іоанасом Ніколау, на якій, зокрема, обговорювалося виконання клопотань правоохоронних органів про правову допомогу у кримінальних провадженнях.

"Республіка Кіпр є одним з лідерів серед держав за кількістю запитів, надісланих українськими органами слідства протягом останніх двох років. Ці клопотання насамперед стосуються проваджень щодо економічних злочинів, вчинених представниками влади режиму Януковича. Їх виконання може суттєво допомогти повернути вкрадені у нашої держави кошти", - заявив Луценко.

У свою чергу, Ніколау запевнив, що компетентні органи Республіки Кіпр усіляко сприятимуть українським слідчим в отриманні необхідної інформації. Кіпрська сторона також пообіцяла максимально прискорити розгляд низки найбільш пріоритетних запитів української сторони про правову допомогу у ключових кримінальних провадженнях.

Нагадаємо,  під час візиту на Кіпр генпрокурор Юрій Луценко з генпрокурором Республіки Кіпр Костасом Клерідісом погодив зусилля у протидії корупції та відмиванню коштів.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада