Луценко в Ізраїлі домовився про швидший розгляд запитів на злочинців

Генеральна прокуратура України погодила і підписала з Міністерством юстиції Ізраїлю Меморандум про співпрацю в правовій сфері
Depo.Влада
16 серпня 2016 14:29
ФОТО: depo.ua
Луценко в Ізраїлі домовився про швидший розгляд запитів на злочинців
Луценко в Ізраїлі домовився про швидший розгляд запитів на злочинців

Це відбулося в Єрусалимі піж час зустрічі генпрокурора Юрія Луценка з державним прокурором Ізраїлю Шаєм Ніцаном, передає depo.ua.

Обговорювалися актуальні питання двосторонньої співпраці, зокрема розслідування злочинів, скоєних колишніми високопоставленими українськими чиновниками.

Сторони домовилися про прискорення обробки запитів, про міжнародно-правову допомогу в кримінальних процесах.

"Україна та Держава Ізраїль мають міцні історичні зв’язки, які є важливими для обох країн. Я певний, що сьогоднішня зустріч та підписання Меморандуму стануть запорукою тісних особистих та професійних стосунків між правоохоронцями", – сказав Юрій Луценко.

Аелет Шакед повідомила, що у часи, коли злочинність не визнає меж держав і набула транскордонного характеру, надзвичайно актуальним є встановлення прямих контактів та обмін фаховим досвідом між представниками правоохоронних органів. .

"Ми пам'ятаємо про всіх громадян України, навіть якщо вони іноді змінюють країну проживання, прізвище або громадянство (той, кого це стосується, натяк зрозуміє, - ред.). Ізраїльські колеги обіцяли всебічно допомогти ГПУ в тому, щоб ніхто не був незаслужено забутим на Святій Землі", - написав заступник генпрокурора Євген Єнін на своїй сторінці у "Фейсбуці".

Нагадаємо, що у липні Генеральна прокуратура України направила до Ізраїлю запит на видачу колишнього міністра енергетики та вугільної промисловості, члена "сім'ї" Януковича - Едуарда Ставицького.

24 березня  2014 року Україна оголосила в розшук Ставицького за підозрою в розкраданні коштів в особливо великих розмірах шляхом зловживання службовим становищем. У нього в столичній квартилі знайшли  42 кг золота, дорогі годинники і понад 4 млн дол. Сам Ставицький у недавньому інтерв'ю в Ізраїлі запевняв, що не всі коштовності йому належать

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада