Луценко: Санкції ЄС проти Росії під загрозою

Лідер фракції "Блок Петра Порошенка" у Верховній Раді Юрій Луценко заявляє, що збереження санкцій Євросоюзу щодо Росії під загрозою
Depo.Влада
24 липня 2015 11:49
ФОТО: depo.ua

Про це він сказав журналістам кулуарах парламенту після зустрічі з депутатами Европарламенту, передає depo.ua.

"Ні, на жаль, мова не про це (про посилення санкцій, - ред.). На жаль, мова йде про збереження санкцій, вони (представники ЄП, - ред.) прямо говорять, що це питання під загрозою. Тому що "друзі Путіна" кажуть, що Україна сама винна і не хоче миру, не виконує мінські угоди, а, отже, вони не повинні втрачати свої можливості торгувати з Росією", - сказав Луценко.

Він додав, що представники ЄП привели своє бачення розвитку подій на сході України.

"Вони говорять про те, що усвідомлюють, що мета Путіна - не тільки розвалити Україну, а й розвалити ЄС, і так звані "друзі Путіна" різко активізувалися для того, щоб скасувати санкції, які так хворобливо б'ють по Кремлю. Утримати ці санкції, якщо Україна припиняє підтримувати мінські угоди, вважають практично неможливим. Тобто це їх меседж, ми будемо вашими союзниками, ми й далі будемо знищувати економічну міць Кремля, продовжувати фактично дипломатичну ізоляцію Кремля, за умови, що ми разом будемо дотримуватися мирного плану", - заявив Луценко.