Луценко розповів, як Томенко та Фірсов можуть лишитися нардепами

Очільник фракції БПП Юрій Луценко зазначив, що єдиний шанс для Миколи Томенка та Єгора Фірсова залишитися в Раді - повернутися у фракцію
Depo.Влада
26 березня 2016 16:47
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє depo.ua, про це Луценко написав у "Фейсбуці".

"Щодо позбавлення мандатів Томенка та Фірсова. Розумію, що це багатьом не подобається. Мені - теж. Але варто при цьому розуміти, що у фракції БПП усі, в тч і Томенко з Фірсовим, мають свободу слова і навіть голосувань. Їм цього виявилося мало і вони, обрані за списком партії, вийшли зі складу фракції. Конституція прямо вказує, що в цьому випадку депутатські повноваження достроково припиняються", - зазначив нардеп.

За його словами, натяки, що немає закону, за яким має відбуватися це дострокове припинення - недоречні, адже Конституція - закон прямої дії. 

"Єдиний шлях уникнути процедури позбавлення мандату - заява про повернення у фракцію. В іншому випадку місце тушок займуть Бригінець і Білоцерковець. Перший прийде в зал ВР прямо з фронту, інший - керівник столичної організації Удару", - акцентував Луценко.

Нагадаємо, з'їзд фракції "Блок Петра Порошенка" підтримав складання мандатів народних депутатів Миколи Томенка та Єгора Фірсова, які раніше вийшли з фракції.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада