ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Луценко розповів про три сценарії виходу з політичної кризи

Сьогодні за ініціативи голови фракції БПП Юрія Луценка відбулася зустріч лідерів БПП, "Народного фронту", "Самопомочі", РПЛ і "Батьківщини"
Depo.Влада
24 березня 2016 18:36
ФОТО: depo.ua

 За результатами зустрічі Луценка опублікував у "Фейсбуці" тематичне фото з зверненням до колег, передає depo.ua.

Темою зустрічі була політична криза. "Розмови про вихід з неї ганебно затягнулися. Уряд фактично недієздатний. Парламентська коаліція розпалася. Міжнародні партнери вимагають стабільності і відповідальності", - написав Луценко.

За його словами, колегам було запропоновано висловитися за трьома сценаріями:

1. Збереження паралізованого уряду означає дострокові вибори. Чотири лідери фракцій вважають такий план небезпечним для держави, "Батьківщина" утрималася.

2. Запропоноване президентом обрання так званого технократичного уряду, глава якого самостійно, без фракцій формує Кабмін. Створити коаліцію під такий сценарій погодилися БПП і НФ. Утрималися радикали і "Батьківщина". "Самопоміч" заявила, що не буде входити в будь-яку коаліцію, в тому числі і під технократів. Таким чином, варіант уряду Яресько неможливий.

3. Отже, єдиним варіантом для зміни уряду залишилося формування нового коаліційного Кабміну. Я вніс на розгляд фракцій кандидатуру прем'єра Ст. Гройсмана. При цьому кандидата на голову ВР повинен запропонувати НФ. Цей варіант погодилися обговорити НФ, "Батьківщина" і РПЛ.

"Упевнений, що часу на довгі дебати і підкилимні маневри у нас немає. Голосування має відбутися в найближчі дні. Якщо ж хтось знову почне рятувати свої посади в нескінченних надуманих обговореннях, я в кінці наступного тижня вийду зі складу коаліції. Впевнений, що так зроблять всі, хто хоче змін, а не продовження шантажу і піару", - заявив Луценко.

Сьогодні за моєю ініціативою відбулася зустріч лідерів БПП, НФ, Самопомочі, Радикальної партії та Батьківщини. Тема - по...

Опубліковано Юрієм Луценком 24 березень 2016 р.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада