Луценко пояснив, чому Шокін не зумів реформувати "напівмафіозний генеральний могильник"

Реформувати Генеральну прокуратуру може тільки той, хто ніколи не був прокурором

Про це лідер парламентської фракції "Блоку Петра Порошенко" Юрій Луценко заявив в ефірі телеканалу "Інтер", передає depo.ua з посиланням на DT.ua.

"Реформу цього напівмафіозного генерального могильника не може провести той, хто був прокурором. Я думаю, це може зробити людина зі сторони, який має особисту і політичну мужність зруйнувати цю систему кругової поруки", – підкреслив політик.

За словами депутата, нинішній прокурор зробив для реформи відомства хоч і немало, але недостатньо.

"Пан Шокін зробив багато для прокуратури, почавши її реформу. Однак, змінити цю закостенілу систему зсередини неможливо", – зазначив Луценко, додавши, що глава ГПУ зробив недостатньо для того, щоб зміни у відомстві були відчутними.

"Він пішов у відставку, і ця відставка у вівторок має бути проголосована. Президент буде готовий винести наступну кандидатуру після вирішення цього питання", – резюмував політик.

Нагадаємо, 16 лютого президент України Петро Порошенко запропонував Шокіну подати у відставку.

19 лютого президент України Петро Порошенко вніс пропозицію щодо надання згоди Верховної Ради України на звільнення Віктора Шокіна з посади Генерального прокурора України. 

У Верховній Раді зареєстровано внесений проект постанови про надання згоди на звільнення його з посади генпрокурора (№ 4122).

Більше новин політики читайте на Depo.Влада