Луценко пояснив, чому Шокін не зумів реформувати "напівмафіозний генеральний могильник"

Реформувати Генеральну прокуратуру може тільки той, хто ніколи не був прокурором
Depo.Влада
28 березня 2016 05:07
ФОТО: depo.ua

Про це лідер парламентської фракції "Блоку Петра Порошенко" Юрій Луценко заявив в ефірі телеканалу "Інтер", передає depo.ua з посиланням на DT.ua.

"Реформу цього напівмафіозного генерального могильника не може провести той, хто був прокурором. Я думаю, це може зробити людина зі сторони, який має особисту і політичну мужність зруйнувати цю систему кругової поруки", – підкреслив політик.

За словами депутата, нинішній прокурор зробив для реформи відомства хоч і немало, але недостатньо.

"Пан Шокін зробив багато для прокуратури, почавши її реформу. Однак, змінити цю закостенілу систему зсередини неможливо", – зазначив Луценко, додавши, що глава ГПУ зробив недостатньо для того, щоб зміни у відомстві були відчутними.

"Він пішов у відставку, і ця відставка у вівторок має бути проголосована. Президент буде готовий винести наступну кандидатуру після вирішення цього питання", – резюмував політик.

Нагадаємо, 16 лютого президент України Петро Порошенко запропонував Шокіну подати у відставку.

19 лютого президент України Петро Порошенко вніс пропозицію щодо надання згоди Верховної Ради України на звільнення Віктора Шокіна з посади Генерального прокурора України. 

У Верховній Раді зареєстровано внесений проект постанови про надання згоди на звільнення його з посади генпрокурора (№ 4122).

Більше новин політики читайте на Depo.Влада