Луценко покаже "доброчесність" прокурорів на сайті ГПУ

Перші декларації доброчесності на сайті Генеральної прокуратури України з’являться з 18 липня
Depo.Влада
17 липня 2016 08:59
ФОТО: depo.ua

Про це повідомили генеральний прокурор Юрій Луценко та керівник робочої групи з питань проведення таємної перевірки доброчесності прокурорів Петро Шкутяк, передає depo.ua з посиланням на Радіо Свобода.

За словами Шкутяка, до 23 липня такі декларації заповнять усі працівники прокуратури, а 25 липня вони будуть оприлюднені на сайті Генпрокуратури і регіональних прокуратур. Керівник робочої групи відзначив, що це насамперед стосується керівників.

"Буде можливість побачити дві декларації – декларацію доброчесності і декларацію податкову, і якщо в когось будуть зауваження, можна буде одразу подати інформацію", – сказав Шкутяк.

Як додав Юрій Луценко, "декларація доброчесності вимагає від прокурора відповіді на питання, через які може бути знятий з посади згідно з законом працівник прокуратури – за вчинки, що ставлять під сумнів чесність та об’єктивність працівників прокуратури".

При цьому інформація не може бути анонімною, бо за інформацією проводитиметься службова перевірка. За словами Луценка, це "повинні бути не чутки, а конкретні встановлені факти".

Ініціатори подання "декларацій доброчесності" також повідомили, що громадські організації, які подадуть найбільше доведених матеріалів, увійдуть до громадської ради при прокуратурі.

 

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада