Луценко: Країна зараз начинена зброєю. Мукачеве - це лише перша ластівка

У Мукачево ми стали свідкам зіткнення двох злоякісних факторів: новооформленого бандитизму і старої, укоріненої при владі мафії
Depo.Влада
13 липня 2015 04:51
ФОТО: depo.ua

Про це в ефірі телеканалу "Інтер" заявив народний депутат Юрій Луценко, коментуючи збройний конфлікт у місті Мукачевому на Закарпатті, передає depo.ua з посиланням на прес-службу "Блоку Петра Порошенка".

"Думки закарпатців про те, що далі не можна терпіти сваволю корумпованої мафії, яка з'їла закарпатський бізнес, мають підґрунтя. Ще з 2005 року, з часів роботи в МВС, я мав оперативну довідку про те, що головним організованим злочинним угрупуванням Закарпаття керував такий собі "Блюк", відомий під прізвищем Ланьо, який контролював контрабанду і наркотрафік, кришував усі можливі і неможливі бізнеси того краю. Сьогодні він народний депутат від "Волі народу", намагається далі утримати цей контроль. У нього дуже багато своїх людей і в міліції, і в прокуратурі, і в СБУ. І тому недарма після приїзду озброєних людей на його захист приїхав начальник міліції міста", - розповів екс-міністр внутрішніх справ.

Він висловив упевненість, що має бути негайне рішення МВС про тотальну заміну керівництва міліції Закарпатської області. Те саме має зробити прокуратура, СБУ і навіть президент.

"З моєї точки зору, тільки свіжі кадри можуть дати спокій цілому краю", - зазначив політик.

Екс-міністр внутрішніх справ також зазначив, що будь-яка зброя має бути зареєстрована в органах внутрішніх справ, а нарізна та автоматична зброя неможлива у людей поза службою в силових органах.

"Не помітити постачання зброї в тил було неможливо. І браві заяви заступника міністра Чеботаря, що все під контролем і що зброя не може потрапити в тил, не несли за собою нічого. Бо в цьому напрямку була повна бездіяльність. Країна сьогодні начинена зброєю", - зауважив він.

За словами Луценка, "зіткнення в Мукачево - це лише перший прояв розповзання зброї і насилля по всій країні".

"Держава втрачає монополію на застосування сили в законно установленому порядку. Це найстрашніше, що сталося в Закарпатті. Це перша ластівка застосування сили під різними гаслами. Це неможливо в правовій державі", - наголосив Луценко.

Читайте також: Стрілянина в Мукачеві (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

Ярош влаштовує божевільний "пивний путч", спланований Путіним

Привіт від Сашка Білого в Мукачеві або Коли прикриють банду "Правий сектор"

Стрілянина в Мукачеві: Війна не за цигарки, а за наркотрафік

 

Більше новин про події на Закарпатті читайте на Закарпаття.depo.ua