Луценко хоче, щоб ігрові автомати встановлювали подалі від населених пунктів

У разі легалізації в Україні грального бізнесу ігрові автомати необхідно дозволити встановлювати якомога подалі від населених пунктів
Depo.Влада
25 липня 2016 21:19
ФОТО: depo.ua

Про це генеральний прокурор Юрій Луценко заявив на прес-конференції після представлення нового прокурора Чернігівської обл. Володимира Комашка, передає depo.ua.

"Для таких областей, як Чернігівська, питання ігрових автоматів є черговим у сільській місцевості. Тому що коли ця гральна зараза заїжджає в село, діти "присідають" на автомати і виносять з хати все, аж до виделок і коштовностей. Це катастрофа, я з цим стикався. Коли прем'єр (Юлія) Тимошенко забороняла цей бізнес, я був одним з ентузіастів та, як і раніше, впевнений, що ігрові автомати повинні стояти на віддаленій відстані від населеного пункту, куди на своїх автомобілях можуть дістатися люди з високим достатком, їх не спокушає "однорукий бандит" винести все з хати задля ймовірного збагачення", - сказав Луценко.

Нагадаємо, у грудні 2015 р. Верховна Рада виключила з "бюджетного пакету" проект закону про гральний бізнес, запропонований урядом Арсенія Яценюка.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада