Луценко: Єфремов відкрив двері для війни в Україні. Доказів достатньо

Генпрокурор Юрій Луценко заявив, що свідки надали достатньо доказів проти екс-глави фракції Партії регіонів Олександра Єфремова
Depo.Влада
10 серпня 2016 12:25
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив на прес-конференції, передає depo.ua.

"Як прокурор я не маю права кидатися висловами про підозрюваних. У мене немає позитивного ставлення до того чи іншого персонажа. Єфремов – це чи неєдиний за час моєї роботи фігурант, до якого у мене різко негативе ставлення. Згідно з доказами, ця людина відкрила двері до війни. Я в цьому переконаний. Це докази, які надали слідству різні люди", - сказав Луценко.

"І навіть до такого громадянина, якого я, скажу чесно, всім серцем ненавиджу, я буду керуватися виключно законом. У нас є підстави просити для нього арешт. є фактаж наданий від різних осіб, і не тільки від Ландіка, як каже його захист, зовсім не від Ландіка. Він дав достатньо багато доказів, але він не дає ї напряму на Єфремова. Він особисто не був свідком дій чи вчинків Єфремова. Він говорить лише про наслідки його дій. Це також доказ, але непрямий. Однак у нас є прямі докази людей, які особисто бачили дії або заклики Єфремова до скоєння державної зради", - розповів генпрокурор.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада