Луценко долучив бійців АТО до перевірок прокурорів

Представники громадськості Харківщини, зокрема, учасники АТО, підключилися до перевірки доброчесності прокурорів
Depo.Влада
30 вересня 2016 17:58
ФОТО: depo.ua

Про це розповіла на брифінгу в.о. голови Харківської ОДА Юлія Світлична, передає depo.ua з посиланням на Укрінформ.

"У рамках національних антикорупційних реформ у червні в Україні введено порядок таємної перевірки доброчесності прокурорів, а в Генпрокуратурі створено робочу групу для перевірки відповідності дійсності декларацій і анкет доброчесності прокурорів. До співпраці з цією робочою групою в регіонах залучено представників громадськості, а саме, за ініціативою генпрокурора Юрія Луценка, - учасників АТО. На Харківщині таким представником став ветеран АТО Микола Сапьолкін", - відзначила Світлична, представляючи його журналістам.

Як розповів сам Сапьолкін, до речі, юрист Харківського обласного центру допомоги учасникам АТО і обласної спілки ветеранів АТО, з деклараціями прокурорів може ознайомитися кожна людина: вони публікуються на сайті ГПУ.

"Якщо є очевидним, що заявлені прокурором доходи не відповідають рівню його витрат, то можна повідомити про це в Управління внутрішньої безпеки ГПУ або зв'язатися зі мною (контакти є на сайті ГПУ) і моїми помічниками-учасниками АТО, а ми ініціюємо службову перевірку", - пояснив Сапьолкін.

 За його словами, в Харківській області вже тривають службові розслідування відносно шістьох прокурорів: "Якщо перевірка знайде ознаки дисциплінарного проступку, прокурорів буде притягнуто до відповідальності".

Нагадаємо, у Генпрокуратурі створено новий орган - Генеральну інспекцію, яка займається перевіркою співробітників прокуратури, яких підозрюють у корупції

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада