Лутковська розповіла у Варшаві про "півострів страху"

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська шкодує, що російський омбудсман уникає зустрічі з нею для вирішення актуальних проблем щодо порушення прав людини, зокрема у Криму
Depo.Влада
24 вересня 2015 14:40
ФОТО: depo.ua

Про це Лутковська заявила сьогодні у Варшаві в рамках презентації звіту Місії ОБСЄ з оцінки стану справ із дотриманням прав людини у Криму, повідомляє depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"Це вже друга спроба, і, на жаль, така зустріч не відбувається. Я кілька разів намагалася організувати таке співробітництво, але, на жаль, наштовхуюся на певним чином політично вмотивовану позицію органу, який якраз не має бути під політичним впливом. Якщо омбудсман займає політичну позицію, то в мене виникає запитання до такого омбудсмена", - наголосила Лутковська.

За її словами, через блокування російським омбудсманом Еллою Памфіловою співпраці Україна не може ефективно захищати права українців, які незаконно утримуються в Росії.

Сьогоднішній Крим Лутковська назвала "півостровом страху", оскільки частину людей фактично примушують до депортації, порушуючи їхні права.

"Примушення до свого порядку означає погодитися з окупацією", - підкреслила омбудсман.

Більше новин про політику читайте на Влада.depo.ua