Лукашенко: Ніколи Білорусь не нападе на Україну

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявляє, що не підтримує військову інтервенцію в Україну
Depo.Влада
4 серпня 2015 16:03
ФОТО: depo.ua

Про це заявив президент Білорусі Олександр Лукашенко, передає depo.ua з посиланням на "Єврорадіо".

"Абсолютно не підтримую ніяких військ в Україні. Ні російських, ні будь-яких інших. Те, як видається конфлікт в російських ЗМІ, - це посміховисько. Те ж саме відбувається з боку українських ЗМІ - йде інформаційна війна. Вторгнення яких би то не було військ і найманців не підтримую ", - заявив Лукашенко.

Білоруський лідер ще раз запевнив, що Білорусь не стане брати участь у збройному конфлікті в Україні: "Ніколи з нашої території ніхто не буде атакувати Україну, якщо це не буде суперечити нашим інтересам або якщо Україна сама не нападе на Білорусь. Але такого ніколи не буде. Ніякої інтервенції з території Білорусі в Україні не буде".

Нагадаємо, президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що Україна "підставилася", коли  не стала захищати Крим від російських окупантів. Лукашенко неодноразово заявляв, що Крим фактично вже не є українською територією. Однак офіційно Мінськ не робив заяв про своє визнання Криму за Росією.

Також президент Білорусі заявив, що ідея "русского мира" - це дурість і нісенітниця, яку хтось запропонував російській пропаганді, яку він неодноразово критикував.

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.