Ложкін відмовився йти в уряд, на пост першого віце-прем'єра обговорюють Ковальчука, - Гончаренко

Голова Адміністрації президента Борис Ложкін відмовляється бути членом Кабінету міністрів, а на посаду першого віце-прем'єра обговорювався Віталій Ковальчук
Depo.Влада
11 квітня 2016 22:25
ФОТО: depo.ua

Про це в коментарі журналістам після засідання парламентської фракції БПП сказав заступник її лідера Олексій Гончаренко, передає depo.ua з посиланням на УНІАН.

“Ми маємо відповідь Бориса Ложкіна, що він відмовляється іти в Кабмін”, - сказав депутат.

На посаду першого віце-прем'єра, зазначив він, обговорювалася кандидатура Віталія Ковальчука.

Рішення з цього питання не ухвалювалося, додав він.

“Рішення ми не ухвалювали по жодній кадровій позиції. Бо всі ці кадрові позиції мають іти від прем'єр-міністра, а сьогоднішній кандидат у прем'єр-міністри — це Володимир Гройсман, - іншого в нас кандидата нема, - ми з ним ще не погодили. Наші пропозиції на цю хвилину не співпадають. У нього є своє бачення, а у фракції “Народний фронт” і фракції “БПП” є своє бачення”, - сказав Гончаренко.

Крім того, він повідомив, що “на міністра фінансів обговорювалася кандидатура Олександра Данилюка, на міністра економіки — Юлія Ковалів обговорювалася".

Щодо міністра інфраструктури депутат зазначив, що “це квота “Народного фронту”, а щодо міністра охорони здоров'я - що “немає на цей момент рішення”.

Нагадаємо, на брифінгу у понеділок Гройсман заявив, що Ложкін "ще думає, чи погоджуватись на роботу в уряді". А згодом ЗМІ повідомили, що Ложкін відмовився від посади в новому уряді.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада