Льовочкін знайшов "відмазку", щоб не з`явитися на допит

Народний депутат від "Опозиційного блоку" Сергій Льовочкін розцінив виклик його на допит у справі про вбивство екс-регіонала Олега Калашникова як переслідування опозиції
Depo.Влада
29 травня 2015 12:32
ФОТО: depo.ua

Про це сказано в його коментарі, оприлюдненого на сайті "Опоблоку", передає depo.ua.

"Це не слідство, це політичний фарс. Замість пошуку винних у політичних вбивствах і тотальній корупції, організатори цього фарсу піаряться в ЗМІ, запрошуючи опозицію на допити", - сказав Льовочкін.

На його думку, МВС України перетворилося "в машину політичного тиску", а проти опозиції фабрикуються кримінальні справи "в кращих сталінських традиціях".

"Депутати від "Народного фронту" повідомляють через ЗМІ деталі так званих злочинів опозиціонерів. Але це вже було в 2005 році і всі пам'ятають, чим це закінчилося. <...> Орли "Народного фронту" вже переплюнули "орлів Захарченка"(Віталій Захарченко, - ред.). Оцініть політ фантазії:  представники МВС з'явилися в університет, де я вчився, з метою перевірки моїх дипломів. Смішно", - заявив нардеп.

Нагадаємо, 28 травня Сергій Льовочкін не з'явився на допит в головне слідче управління МВС України в рамках розслідування кримінальної справи за фактом вбивства екс-нардепа Олега Калашнікова.