Лікарчук допускає, що Україна є серйозною транзитною країною для наркотиків і зброї

Україна сама по собі не настільки привабливий ринок для наркотиків, але ми є дійсно транзитною країною, – каже екс-заступник голови ДФС
Depo.Влада
1 жовтня 2016 10:37
ФОТО: depo.ua

Екс-заступник голови Державної фіскальної служби (ДФС) Костянтин Лікарчук допускає, що Україна зараз є серйозною транзитною країною для наркотиків і зброї. Про це він повідомив в ефірі телеканалу 112 Україна, повідомляє depo.ua.

"Україна сама по собі не настільки привабливий ринок для наркотиків. В Україні внутрішнє споживання більше вироблених на території наркотиків – там макові соломки і так далі. Ми є дійсно транзитною країною, і до нас йде наркотик з Ірану, з тих територій, через Туреччину, відповідно через Одесу і потім повинен виходити через Волинь, як правило, або через Львів. І вже далі він іде в Євросоюз" – зазначив Лікарчук.

"Я думаю, що у нас немає на верхніх рівнях влади державного підходу і державного мислення стосовно митниці. Ніхто не розуміє, що це, ніхто не розуміє, навіщо це і чому це. Тому я цілком допускаю, що зараз Україна є транзитною серйозною країною для наркотиків, зброї і тому подібних неприємних речей" – зазначив він.

Зазначимо, що на останньому засіданні Кабміну, прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що вважає неприйнятною ситуацію в Державній фіскальній службі та на митниці.

Прем'єр також анонсував більш системні кроки з реформування української митниці. Нагадаємо, Кабмін 7 вересня звільнив Костянтина Лікарчука з посади заступника голови ГФС.

Як заявив глава ГФС Роман Насиров, Костянтин Лікарчук виявився "абсолютно некомпетентним людиною". "З самого початку роботи він відверто саботував рішення керівництва, рішення уряду України, Міністерства фінансів і ті рішення щодо реформ, які ми повинні були вводити" – заявив глава ГФС.

Сам Лікарчук переконаний, що був звільнений, тому що "почав викривати корупційні схеми на митниці" та "досить професійно обґрунтовував необхідність внести серйозні корективи в реформу ГФС".

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада