Лідери фракцій поїхали на переговори до Порошенка

Лідери фракцій коаліції, голова Верховної Ради Володимир Гройсман та секретар РНБО Олександр Турчинов зберуться на нараду у президента
Depo.Влада
17 березня 2015 13:48
ФОТО: depo.ua
Лідери фракцій поїхали на переговори до Порошенка
Лідери фракцій поїхали на переговори до Порошенка

Про це повідомив лідер фракції «Радикальної партії» Олег Ляшко, передає depo.ua.

За його словами, там вони обговорять питання розгляду в парламенті проекту постанови про визначення окремих районів Донецької та Луганської областей, в яких запроваджується особливий порядок місцевого самоврядування.

«Зараз їдемо до президента. Президент хоче зустрітися знову з лідерами фракцій, щоб все ж таки спробувати внести ще раз свої аргументи», - сказав Ляшко.

Водночас народний депутат підкреслив, що позиція «Радикальної партії» стосовно неголосування за постанову про особливий порядок місцевого самоврядування на Донбасі залишається незмінною.

У свою чергу Порошенко підтвердив зустріч з головами фракцій. Він заявив, що сподівається на позитивний результат голосування.

Як повідомляв depo.ua, народні депутати від фракцій «Батьківщина», «Самопоміч» та «Радикальна партії» відмовляються голосувати за закон «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей» у зв'язку з чим початок пленарного засідання перенесли на 16:00.

Нагадаємо, напередодні Порошенко вніс до Верховної Ради пакет документів. Серед них - законопроект про зміну ст.10 закону, що стосується ситуації на Донбасі, про особливий статус, а також проекти постанов парламенту, один з яких схвалює звернення до Радбезу ООН і Рада ЄС про розгортання на території України міжнародної миротворчої операції, а другий визначає територію Донбасу з особливим статусом.