Лещенко пояснив, звідки у нього "чорна бухгалтерія" Партії регіонів

Народний депутат Сергій Лещенко розповів, що документи про грошові операції Партії регіонів, які він оприлюднив, були отримані ним ще в січні 2016 року у конверті поштою
Depo.Влада
31 травня 2016 21:01
ФОТО: depo.ua

 Про це він повідомив у ефірі "112 Україна", передає depo.ua.

Адреса відправника на конверті виявилася недійсною і адресантів він знайти не зміг.

За його словами, з того часу він і його оточення займалися розшифровкою записів у документах і верифікацією інформації, і вже до середини травня матеріали були готові.

Лещенко зазначив, що вже двічі виступав з цими документами, але на них ніхто не звернув увагу".

"Коли Трепак дав інтерв'ю в минулу суботу в "Дзеркалі тижня", звичайно, це справило ефект вибуху бомби. Я так розумію, документи він отримав не в ході оперативної діяльності, а йому, як і мені, передали анонімні джерела. Коли Трепак їх оприлюднив, для мене все стало остаточно зрозуміло, тобто він легалізував ці документи, підтвердивши їх правдоподібність", - сказав нардеп.

Він зазначив, що "викриті" їм фігуранти справи вже були готові до слідчих дій і "знали, як себе вести", а він оприлюднив їх з "політичних міркувань, щоб показати, як працює українська політика".

Лещенко зазначив, що в його версії документів (у Трепака повна версія, а у Лещенко – за невеликий період, - ред.) нардепа Олега Ляшка не було.

"Я знаю, що Трепак передав документи в НАБУ. Що стосується мене, я особисто передав ці документи антикорупційного прокурору Назару Холодницкому", - сказав нардеп.

Нагадаємо, що Національне антикорупційне бюро України почало розслідування на підставі заяви Віктора Трепака щодо "чорної бухгалтерії" Партії регіонів.

Глава НАБУ Ситник підтвердив інформацію про отримання цих документів.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада