Лещенко: Матіос намагається відбілити Кулика

Головний військовий прокурор України Анатолій Матіос намагається відбілити прокурора сил АТО Костянтина Кулика, роблячи його персону ключовою у резонансних справах, зокрема, Курченка та Кацуби
Depo.Влада
30 червня 2016 00:02
ФОТО: depo.ua

Таку думку висловив нардеп Сергій Лещенко, передає depo.ua з посиланням на "112 Україна".

"Тут цікаве, що цей прокурор, його справу веде НАБУ, а Матіос його намагається відбілити, роблячи його ключовим прокурором по справам Кацуби, Курченко і так далі. На мою думку, це маніпуляція з боку Матіоса, тому що він знає, що Кулик ходить під статтею, що готується підозра, якщо ще не винесена. І для того, щоб відбілити репутацію Кулика, він спеціально зробив його людиною, яка веде це резонансне слідство щодо Курченка, Кацуби та Кошеля", - відзначив Лещенко.

На думку парламентаря, Матіос намагається зробити з Кулика борця з корупцією для того, щоб врятувати його.

"Матіос зараз намагається врятувати свою людину, і для того, щоб його врятувати, він намагається зробити з нього борця з корупцією, і начебто всі резонансні справи, які йдуть, це все робить Кулик. Насправді ні, це роблять слідчі, і це слідство давно вже було проведено, наприклад, той самий Кацуба, якого зараз так резонансно затримували, вже давно йому була підозра підготовлена, ще у вересні минулого року його в розшук оголосили, просто потім цю справу злили, думаю, за матеріальну компенсацію корупціонерам-прокурорам, а зараз справу начебто відновили, Кацуба знову затриманий, і Кулик цього домігся. Ця справа була вже доведена до кінця ще в часи річної давнини, а Кулика штучно підвели, начебто він цю справу розслідує, ось такий він борець з корупцією", - сказав депутат.

Нагадаємо, в НАБУ підтвердили факт обшуку у військового прокурора сил АТО Костянтина Кулика, йому повідомили про підозру у незаконному збагаченні. Сам Кулик заявив, що повідомив про те, що відбувається, генеральному прокурору і головному військовому прокурору, а з журналістами має намір спілкуватися через прес-службу ГПУ.

Як повідомлялось раніше, у Холодницького розповіли, що справою Кулика займаються вже чотири місяці.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада