Лещенко каже, що вигідно купив собі квартиру в Києві

Нардеп від БПП і одночасно член правління партії "Демократичний альянс" Сергій Лещенко прокоментував інформацію щодо купівлі квартири у центрі Києва за 7,5 млн грн
Depo.Влада
7 вересня 2016 09:58
ФОТО: depo.ua

Про це він написав у "Фейсбуці", передає depo.ua.

Нардеп запевнив, що він "досить скромний у життєвих проявах". "Я дев’ять років їздив на одному автомобілі, бо для мене машина – це справді засіб пересування, а не розкіш. Я досі користуються четвертим айфоном без приставки S, хоча час вже переходити на сьомий. В Раду я ходжу з рюкзаком, бо мені так просто зручно", - зазначив Лещенко.

Щодо купівлі квартири, то, за його словами, її вибір тривав роками і придбав, коли для цього настав найкращий час. "Вибір такої квартири триває роками. В моєму випадку – з 2012 року. Це легко перевірити. В інтернеті досі можна зустріти брехливі публікації про те, що я купив тоді квартиру за 350 тисяч доларів. В часи Януковича, з метою дискредитації, мою електронну пошту було зламано. Весь компромат, який там знайшли – це е-мейли з пропозиціями житла, які ріелтор скидав мені у скриньку. Тоді я квартири не купив, а продовжував пошук. В тому числі, тому що тоді ціна за метр була істотно вище, ніж зараз.

Якщо говорити прагматично, то зараз – найкращий час для придбання нерухомості. Дно ринку. Тому ціна 1500 доларів за метр на вулиці Франка в Києві – це вагомий аргумент на користь житла. За такими квартирами стоять черги, і їх купують майже миттєво. Можете вірити мені чи ні, але просто проконсультуйтеся з фахівцями. І така ціна має пояснення – будинок не готовий на сто відсотків, а забудовнику були потрібні гроші. Тому укладати угоди треба дуже швидко", - пояснив нардеп. 

При цьому великий метраж квартири він пояснив тим, що у квартирі буде студія його коханої Анастасії Топольської.

Лещенко також запевнив, що гроші за квартиру не сплачував через "Сбербанк". "Є додаткова угода, де фігурує інший банк. Єдиний платіж в Сбербанку було зроблено на рахунок Пенсійного фонду України в Державному казначействі. Це платіж при придбанні нерухомості, який треба було робити досить оперативно - до закінчення банківського дня. Комісія за який склала 10 гривень", - зазначив нардеп. 

За його словами, квартира буде оформлена на нього, а наречна стане її співвласницею. "В декларації за 2016 рік все це буде відображено. Не буду приховувати, мені навіть радили знайти підставну особу або далекого родича та записати житло на нього. Але мені немає що приховувати - і для мене принципово, що правда має бути правдою", - написав Лещенко.

Нагадаємо, що 6 вересня блогер Андрій Дзиндзя поширив інформацію, що нардеп Сергій Лещенко, відомий своєю боротьбою з корупцією, купив квартиру в центрі Києва площею 200 квадратних метрів за 7,5 млн грн.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада