Лещенко і Найєм блокують Раду через закон про рабство нардепів

Парламентарі від "БПП" Сергій Лещенко, Мустафа Найєм, Світлана Заліщук на інші "єврооптимісти" протестують проти включення до порядку денного Верховної Ради закону, який дає право партіям виключити зі списків кандидатів у народні депутати вже після виборів
Depo.Влада
3 лютого 2016 12:23
ФОТО: depo.ua

Про це вони повідомили під час брифінгу у парламенті, передає depo.ua.

"Це робиться для того, щоб не допустити в Раду адвоката Корбана – Богдана, який стоїть першим на входження у БПП. Щоб прийти в уряд треба Богдана прибрати, але не треба було його включати. Заради однієї людини, яка була союзником Порошенка, вже ґвалтують парламент котрий день. Вчора було 18 невдалих спроб включити цей закон в порядок денний. Сьогодні включили усім скопом і цей законопроект. Завдяки кнопкодавству. Пані Суслова з групи "УДАР" була відсутня і за неї проголосували. Тому ми вимагаємо від Гройсмана поставити на переголосування включення даних законів у порядок денний", - пояснив Сергій Лещенко.

Під час сьогоднішнього блокування парламенту  "єврооптимістами" та деякими іншими нардепами  була зроблена заява про зафіксовані ними масові факти не персонального голосування в парламенті.

Нагадаємо, що вчора народні депутати тричі поспіль не змогли включити до порядку денного Закон України "Про вибори народних депутатів України" (щодо виключення кандидатів у народні депутати України з виборчого списку у багатомандатному окрузі). Забракло 1 голосу. 

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада