Лещенко дорікнув вдові Гонгадзе за переїзд у США

Народний депутат Сергій Лещенко заявив, що вважає коментар вдови Георгія Гонгадзе Мирослави несправедливим і помилковим
Depo.Влада
14 вересня 2016 07:44
ФОТО: depo.ua

Про це він сказав в інтерв'ю виданню "Страна", передає depo.ua.

На думку депутата, Гонгадзе своїм коментарем у "Фейсбуці" сприяла новому витку скандалу, і "підіграла моїм ворогам-корупціонерам".

"Вважаю, Мирослава зробила помилку... Її коментар несправедливий, але я не хочу виносити на обговорення всієї України цю історію. Я добре знайомий з Мирославою і дочками. Вона обрала інше життя, полетіла до США, стала громадянином цієї країни, пішла працювати там на держслужбу. А прізвище Гонгадзе стала для неї та її дітей захистом життя і способом відкрити багато дверей. "Українська правда" стала лідером інтернету завдяки самовідданій роботі журналістів протягом багатьох років, часто з ризиком для себе. Роботи без вихідних і перерв, і ви можете самі переконатися - часто з'являлися статті і досі з'являються на сайті в чотири ранку", - сказав він.

Нагадаємо, 6 вересня блогер Андрій Дзиндзя поширив інформацію, що нардеп Сергій Лещенко, відомий своєю боротьбою з корупцією, купив квартиру в центрі Києва площею 200 квадратних метрів за 7,5 млн грн.

Сам Лещенко пояснив, що половину грошей він позичив у засновника "Української правди" Олени Притули. Крім того, гроші на купівлю квартири дала його дівчина Анастасія Топольська.

7 вересня голова Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький доручив Національному антикорупційному бюро України перевірити інформацію щодо законності придбання Лещенком цієї квартири

Скандал з квартирою Лещенка прокоментувала також Мирослава Гонгадзе, вдова засновника "Української правди"  Георгія Гонгадзе. 

"Вибач Сергію, ти знаєш я тішуся за тебе, але хочу таки відмітити, що діти Георгія Гонгадзе не отримали навіть одної гривні від заснованого їхнім батьком проекту. Може як співвласник створиш протекторат мені перед Оленою, може хоч на оплату на навчання мені позичить на "10 років", - написала Гонгадзе у відповідь на пост Лещенка у "Фейсбуці". 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада