Лавров зібрався "обговорювати" Конституцію України у "нормандському форматі"

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров хоче провести зустріч у "нормандському форматі" на рівні експертів для обговорення змін в Конституцію України
Depo.Влада
17 серпня 2015 14:35
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив за підсумками переговорів з іранським колегою Джавадом Зарифом, повідомляє depo.ua з посиланням на ТАСС.

"Будемо готові провести зустріч, мабуть, на рівні експертів для початку, щоб покласти два документа на стіл - мінський комплекс заходів і ті поправки до конституції, які були прийняті у Верховній Раді, і ті документи, прийняті Верховною Радою в тому, що стосується проведення місцевих виборів на Донбасі та надання цим територіям особливого статусу", - сказав Лавров.

"Просте зіставлення зобов'язань Петра Порошенка і того, що в результаті в Києві було зроблено, має бути дуже цікавим заняттям", - вважає він.

Російський міністр також зазначив, що Росія підготувала свій документ, у якому "проаналізувала" виконання Україною "Мінських угод", і хоче представити його в "Нормандському форматі". 

Він додав, що зустрічі контактної групи та її підгруп наступного тижня зможуть переломити тривожну ситуацію в Україні.

"Нас турбує розвиток подій останніх днів, який дуже сильно нагадує підготовку до військових дій", - сказав Лавров.

Раніше Конституційний суд схвалив надання частині Донбасу особливого режиму самоврядування за умови виконання цими територіями низки умов. 

Інші новини політики читайте на Влада.depo.ua.