Курченко вирішив підім'яти під себе медіаринок в Криму

У Сімферополі відбулася презентація кримського медіахолдингу «Скіф-Медіа», що об'єднав нове інформаційне агентство «Крим Медіа» і ряд друкованих та електронних ЗМІ півострову
Depo.Влада
22 вересня 2014 09:50
ФОТО: depo.ua
Курченко вирішив підім
Курченко вирішив підім'яти під себе медіаринок в Криму

Про це повідомляє сайт сімферопольської мерії, передає ДеПо.

«ІА« Крим Медіа »має намір стати одним з найбільших мультимедійних інформаційних агентств Криму. Редакція агентства розташовується в Сімферополі і володіє всім необхідним для повноцінної роботи з інформацією. В процесі - створення кореспондентської мережі в регіонах Криму, а також у місті федерального значення Севастополь. Це дозволить оперативно отримувати інформацію і відтворювати об'єктивну картину подій в режимі реального часу », - йдеться в повідомленні.

Головним редактором агентства став Олександр Денисенко. Генеральний директор «Скіф-Медіа» Сергій Кириленко повідомив, що в портфель медіахолдингу увійде ряд друкованих та електронних ЗМІ, що видаються на півострові, а також ряд найбільших російських радіостанцій. Вже підписано договір з журналом «Комерсант», на стадії підписання - договір з «Комсомольською правдою».

При цьому «Скіф-медіа» планує видавати не тільки газети і журнали. «Ми зараз дивимося місцеві видання, з якими найближчим часом будуть проведені переговори. Тут є проекти, які нам цікаві. Туристичні путівники, путівники музеями, які затребувані в даний час », - повідомив Кириленко.

Нагадаємо, на початку вересня з'явилася інформація, що український олігарх-втікач, власник групи компанії «ВЕТЭК» Сергій Курченко створює в Криму власне інформагентство, відділ новин якого запропоновано очолити кримському журналісту Олександру Денисенку.

В Україні Сергій Курченко володіє медіахолдингом «UMH-group», куди входять понад 50-ти видань. Крім «Комсомольської правди» - «Аргументи і Факти в Україні», тижневики «Кореспондент», «Фокус», «Теленеделя». «Авторадіо», «Наше Радіо», «Ретро FM», інформаційні інтернет-ресурси Korrespondent.net, Football.ua, Vgorode.ua, інтернет-портали Bigmir.net і I.ua.