Кубів: Україна "перескочить" 20 сходинок Doing Business у 2017 році

Міністерство економічного розвитку і торгівлі очікує, що завдяки проведеним у цьому році реформам, Україні вдасться у наступному році піднятися на 15-20 сходинок у рейтингу Світового банку Doing Business
Depo.Влада
27 грудня 2016 12:24
ФОТО: depo.ua

Про це під час прес-конференції заявив перший віце-прем’єр-міністр - міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів, передає Depo.ua.

"У черговому рейтингу легкості ведення бізнесу Україна посіла 80 місце. Через технічні особливості методології розрахунку не зараховані зміни в Податковий кодекс, включно зі зниженням єдиного соціального внеску, створення відкритого доступу до даних про нерухомість, створення єдиного вікна на українській митниці, яке почало працювати після точки відліку для цьогорічного звіту з ведення бізнесу. Офісом ефективного реагування ми розробили комплексний законопроект, який разом з існуючими змінами дасть Україні піднятися на наступний рік на 15-20 позицій у рейтингу", - зазначив він.

Нагадаємо, поліпшивши легкість ведення бізнесу, уряд сподівається піднятися на 41 позицію в рейтингу Doing Business і увійти в топ-30 у 2018 році.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада