Кубів анонсував здешевшання роумінгу з ЄС

Між Україною та Європою скоро запрацює проект зі зменшення плати у роумінгу через запровадження спільного цифрового простору
Depo.Влада
19 жовтня 2016 15:55
ФОТО: depo.ua

Про це під час зустрічі з єврокомісаром з питань цифрової економіки та суспільства Гюнтером Оттінгером повідомив перший віце-прем’єр-міністр України Степан Кубів, передає Depo.ua з посиланням на прес-службу Мінекономрозвитку.

Оттінгер зазначив, що такий проект вже запроваджено у Євросоюзі, він дозволив зробити вартість у роумінгу майже “як вдома".

Сторони домовилися провести низку спільних заходів для залучення інвестицій у розбудову цифрової інфраструктури, щоб прискорити реалізацію проекту цифрової спільноти та євроінтеграції України у єдиний цифровий простір з ЄС.

Як зазначив Кубів, Україна може отримати додаткові 4-6 млрд євро на рік до ВВП на кожні 10% нових споживачів, підключених до широкосмугового доступу до інтернету.

Прес-служба передає слова Оттінгера про те, що в Україні найбільший у Європі та країнах Східного партнерства потенціал розбудови цифрової сфери.

Нагадаємо, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, має намір з 1 січня 2017 року встановити обмеження щодо ставки взаємоз'єднання (інтерконекту) між мережами операторів за міжнародним трафіком на рівні 10 центів/хвилину.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада