Кримського мера-хабарника відправили у відставку

Депутати Керченської міської ради достроково припинили повноваження і розірвали контракт з головою адміністрації міста Сергієм Писарєвим, обвинуваченим в отриманні великого хабара
Depo.Влада
7 липня 2016 20:46
ФОТО: depo.ua

Про це перший віце-спікер окупованого кримського парламенту Костянтин Бахарєв, передає depo.ua з посиланням на "РИА Новости".

Писарєв, обвинувачений в отриманні хабара в 3,2 мільйона рублів в доларовому еквіваленті був затриманий співробітниками ФСБ. Чиновник вимагав у підприємця гроші за допомогу в укладанні адміністрацією міста договорів оренди та купівлі-продажу земельних ділянок.

Суд обрав щодо чиновника запобіжний захід у вигляді утримання під вартою, а також тимчасово відсторонив його від займаної посади на час розслідування кримінальної справи. Писарєв був призначений головою адміністрації 21 листопада 2014 року.

Розслідування справи перебуває на особистому контролі прокурора підконтрольного Росії Криму Наталії Поклонської.

"Сьогодні під час сесії міської ради депутати прийняли рішення про дострокове припинення повноважень і розірвання контракту з головою адміністрації міста Сергієм Писарєвим з 22 липня. За відповідне рішення депутати проголосували одноголосно", - сказав Бахарєв.

За його словами, після 22 липня буде призначена конкурсна процедура з обрання нового голови міської адміністрації.

"Процедура буде відкритою і конкурентною", - запевнив перший віце-спікер.

Бахарєв вважає, що у нового голови адміністрації повинна бути бездоганна репутація і відсутність корупційного шлейфу. Майбутній керівник міста повинен володіти управлінським досвідом, зберегти керованість міським господарством і вирішувати всі питання, що хвилюють керчан, ефективно і своєчасно.

"Два якості - некорумпованість і професіоналізм будуть визначальними в процесі проведення конкурсної процедури на заміщення посади голови міської адміністрації. Ми повинні показати, що випадок з Писарєвим носить одиничний характер і не є свідченням тотальної корумпованості кримської влади", - сказав Бахарєв.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада