Кримчани через Путіна бояться працювати в українській прокуратурі АРК

Через загрозу репресій з боку Росії кримчани бояться працювати в прокуратурі Криму при Генпрокуратурі України
Depo.Влада
8 червня 2015 15:07
ФОТО: depo.ua

Про це в інтерв'ю Крим.Реалії сказав перший заступник прокурора АРК Назар Холодницький, передає depo.ua.

За його інформацією, до анексії загалом на території півострова в прокуратурі АРК працювало 899 осіб. З них близько 200 - в апараті та 700 осіб - по території. Після анексії  було розпочато провадження за фактом державної зради прокурорів, частині з них вже оголошені підозри.

"В.о. генпрокурора тоді запропонував на пільгових умовах забезпечити робочими місцями на материковій частині України тих, хто не зрадив. За весь цей період переїхали 144 працівника. Близько 200 просто звільнилися. Їх пов'язує Крим: родина, все там. Я не вважаю їх зрадниками. Вони просто залишилися, але вони звільнилися", - зазначив Холодницький.

"Коли вже відбулась передислокація прокуратури Криму до Києва, до нашої прокуратуру в першочерговому порядку було запропоновано працевлаштуватися тим, хто приїхав із Криму. На жаль, на це погодились тільки четверо працівників. Інші співробітники роз'їхались по інших регіонах", - додав він.

Прокурор такі побоювання пояснює зв'язками, які залишились у Криму.

Нагадаємо, раніше Генпрокуратура України повідомила, що 144 колишнім працівникам прокуратури Криму повідомили про підозру у державній зраді.

Слідство встановило, що ці працівники після анексії  Криму перейшли на службу до незаконно створеної прокуратури "Республіки Крим".