Крим анексували завдяки підтримці "злодіїв у законі", – Аброськін

У Національній поліції України закликали новий склад Верховної Ради посилити відповідальність для так званих "злодіїв у законі"

Про це повідомив перший заступник глави НПУ, начальник кримінальної поліції В'ячеслав Аброськін у Facebook, інформує Depo.ua.

"Для боротьби з цим злочинним світом потрібен відповідний закон. Я маю надію, що новий склад ВР України ухвалить закон, що посилить відповідальність й завдяки цьому "злодії в законі", лідери злочинних угрупувань та їх зграя будуть усілякими шляхами уникати нашої країни", – написав Аброськін.

Він зазначив, що "саме завдяки підтримці "злодіїв в законі", а також лідерів злочинних угруповань, діючих на той час на території АР Крим, на початковому етапі були організовані блокування та захоплення наших військових частин".

"Чому їм це вдалося? Тому що вони були всюди: й у Верховної Раді АРК, й в уряді, й в правоохоронних органах АР Крим", – додав Аброськін.

За його словами, недооцінювати "злодіїв в законі" та організовану злочинність не можна і станом на сьогодні.

"Злодії в законі" та лідери злочинних угруповань зараз зміцнили свої позиції – вони беруть активну участь у всіх процесах життєдіяльності країни, їх представники за останній час інтегрувалися у всі владні та правоохоронні структури нашої країни. Це вже не "вори" минулого століття, це керівники мафіозних кланів, сфера їх злочинного впливу розповсюджується від контролю за збором грошей, отриманих злочинцями за скоєння звичайних розбійних нападів, заволодінь автомобілями, й до контролю у сфері енергетики, видобутку природних ресурсів нашої країни", – уточнив Аброськін.

Нагадаємо, Аброськін не радить їхати до Криму громадянам України, які вирішили відвідати півострів вперше після його анексії Росією.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook