Кремль зробив усе, щоб на Росії не говорили про справу Савченко, - адвокат

Російська влада багато що зробила для того, щоб справа української льотчиці Надії Савченко не висвітлювалася у російських ЗМІ
Depo.Влада
24 лютого 2016 19:29
ФОТО: depo.ua

Про це UA|TV сказав адвокат української льотчиці Микола Полозов, який прибув у Київ для зустрічі з офіційними представниками високопоставлених осіб української влади, передає depo.ua.

"Російська влада доклала максимум зусиль, щоб справа Савченко не тиражувалася у російських ЗМІ. Тиражувалася тільки дозовано, тільки по федеральних телеканалах і тільки у тому ключі, який цікавить російську владу", - сказав він, додавши, що саме з цієї причини справу української льотчиці було відправлено з Москви у Донецьк Ростовської області, куди важко добратися.

Полозов додав, що про справу ГРУшников Александрова та Єрофеєва росіяни теж мало знають. "Їм плювати. А ось українці про справу своєї громадянки, яку незаконно викрали, знають усі", - зазначив Полозов.

Адвокат української льотчиці Марк Фейгін на запитання журналіста про те, чи стежать за ходом судового процесу над українським політв'язнем на Росії, сказав: "Говорити про велику увагу не доводиться, тому що на Росії немає вільних ЗМІ, які могли б знайомити населення, показувати хід процесу. Крім того, там цензура, яка досить сильно давить на навіть вільні ЗМІ, в основному мережеві".

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада