Козак Гаврилюк виявився найвідкритішим нардепом

На даний момент з усіх депутатів Верховної Ради електронну декларацію за 2015 рік подав лише представник фракції "Народний фронт" Михайло Гаврилюк
Depo.Влада
4 жовтня 2016 14:36
ФОТО: depo.ua

Про це написав заступник міністра юстиції Сергій Петухов на своїй сторінці у Facebook, передає Depo.ua.

Також, за його даними, таку декларацію подали двоє з чотирьох членів Національного агентства з протидії корупції (яке опікується цими деклараціями), біля 10 з 300 детективів НАБУ і жоден представник уряду.

Загалом, за його словами, наразі заповнено близько 1600 декларацій за минулий рік.

"Залишилось трохи більше 3 тижнів до дедлайну із заповнення декларацій. Саме заповнення декларації займає не один день", – зазначив Петухов.

Крім того, він зауважив, що досі не вирішена проблема з заповненням декларацій послами України, оскільки за кордоном вони не можуть отримати необхідний для цього цифровий підпис.

Заступник міністра попередив, що якщо до 30 жовтня систему "завалять, засекретять чи проігнорують", існуватиме висока ймовірність відкладення безвізового режиму, а також припинення фінансування МВФ і втрата кредитів у розмірі 1,6 млрд цього року і 5,4 млрд наступного.

Нагадаємо, що система е-декларування запрацювала в Україні з 1 вересня. Протягом 60 днів чиновники мають подати декларації про майно, доходи, витрати та фінансові зобов'язання за минулий рік.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада