Костенко прокоментував появу свого прізвища у "чорній бухгалтерії" ПР

Народний депутат України від партії "Наша Україна" Юрій Костенко заявив, що інформація про те, що він фігурує у "Чорній бухгалтерії" Партії регіонів не відповідає дійсності
Depo.Влада
31 травня 2016 14:32
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив у коментарі "112 Україна", передає depo.ua.

"Ні, це не відповідає дійсності, але відповідває дійсності інше. Я 15 років очолював "Українську народну партію" і брав участь у багатьох виборах і можу абсолютно відповідально заявити, що українська політика фінансувалася великим капіталом завжди і незалежно від тої політичної когорти, до якої відносилася та чи інша партія. Ми вели перговори не з Партією регіонів, а з представниками бізнесу для отримання фінансової підтримки, а детелі, які стосувались виборів вів штаб. Я до технічних питань фінансового забезпечення виборів 2012 року немаю відношення. А те, що у цих списках з'явилсь моє прізвище я пов'язую з тим, що нещодавно вийшла моя книга "Історія ядерного роззброїння України", - розказав Костенко.

Нагадаємо, що в ЗМІ були оприлюднені документи "Чорної бухгалтерії" Партії регіонів, які днями отримало Національне антикорупційне бюро.

Читайте також: Чорна бухгалтерія Партії регіонів (ДОКУМЕНТИ)

Більше новин політики читайте на