Корбан розповів, скільки своїх грошей вклав у "Фонд оборони країни"

Лідер партії УКРОП Геннадій Корбан заявив, що вклав у "Фонд оборони країни" 200 мільйонів гривень для підтримки Збройних сил України і добровольчих батальйонів
Depo.Влада
6 листопада 2015 06:33
ФОТО: depo.ua

Про це він сказав під час судового засідання, передає depo.ua.

"За нашого сприяння, за сприяння нашої адміністрації (Дніпропетровська ОДА – ред.) ми зібрали волонтерів, і створили приватний "Фонд оборони країни". Приватний, а не державний, і ніякі бабусі, як сказав генпрокурор, туди не платили ніяких грошей, тому що у нас навіть не було тризначного номера, оскільки для цього необхідно було отримати постанову Кабінету міністрів", - заявив Корбан.

За його словами, колишній голова Дніпропетровської ОДА Ігор Коломойський вклав у фонд до 1 мільярда гривень, а він влив близько 200 мільйонів гривень своїх власних коштів.

"І за ці гроші купувалися каски, бронежилети, купувалася взуття, форма, почали виготовлятися сухпайки для солдатів, тому що сухпайків теж не було. За ці гроші придбано транспорт...", - розповів Корбан.

Також він повідомив, що надавалася допомога Міністерству оборони та командування на східному фронті.

Нагадаємо, одним із пунктів звинувачень проти Корбана є незаконне виведення коштів з "Фонду оборони країни".

"Загальна сума, яка була виведена- 40 млн грн: 25 млн грн - на фізосіб, 7 млн - на ТОВ "13 калібр ", 8 млн - на ТОВ "ЛВС Інвест плюс", - повідомили раніше в СБУ.

При цьому представник СБУ зазначив, що значна частина осіб, на яких переводились кошти, є пенсіонерами.