Концерн РРТ заявляє про рейдерське захоплення: підконтрольний терористам суд «дав добро»

Сьогодні вранці відбулася спроба рейдерського захоплення центрального офісу Концерну радіозв'язку, радіомовлення і телебачення (КРРТ)
Depo.Влада
29 вересня 2014 11:59
ФОТО: depo.ua
Концерн РРТ заявляє про рейдерське захоплення: підконтрольний терористам суд «дав добро»
Концерн РРТ заявляє про рейдерське захоплення: підконтрольний терористам суд «дав добро»

«О 7:00 ранку Костянтин Захаренко, який у квітні був відсторонений від посади виконувача обов'язків гендиректора КРРТ, здійснив рейдерське захоплення державного підприємства», - повідомив нинішній генеральний директор концерну Олександр Півнюк, передає ДеПо з посиланням на «Інтерфакс-Україна».

За його словами, Захарченко з групою колишніх співробітників підприємства, а також невідомими особами зламали двері і проникли на підприємство. При цьому вони пред'явили рішення Тельманівського районного суду Донецької області, яким скасовується рішення Кабінету міністрів від 23 квітня 2014 року про призначення на посаду гендиректора КРРТ Олександра Півнюка.

На даний момент співробітники підприємства чекають реакції правоохоронців на цей інцидент. При цьому біля захопленої будівлі проходить мітинг на підтримку колишнього керівництва КРРТ. У ньому беруть участь близько 100 осіб.

У свою чергу, народний депутат Микола Княжицький на своїй сторінці в Facebook повідомив, що концерн РРТ захопили сепаратисти.

«Ось прямо зараз сепаратисти на чолі зі ставлеником Льовочкіна і Януковича колишнім директором Захаренком захоплюють Концерн РРТ, прикриваючись рішенням суду із зони АТО. Веселі часи реваншу Януковича», - написав він.

У квітні цього року рішенням уряду з посади голови Концерну був звільнений Костянтин Захаренко. При цьому щодо нього розпочато кримінальне провадження за фактами фінансових зловживань.