Консул досі не відвідав у колонії Кольченка, - адвокат

Адвокат Світлана Сидоркіна відвідала Олександра Кольченка у колонії в Копейську та розповіла про те, що до нього досі не прийшов український консул
Depo.Влада
12 липня 2016 13:29
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив звільнений з російського полону Геннадій Афанасьєв на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передає depo.ua.

"Він там в інформаційному вакуумі, виявляється до нього не приходить підписка, і він не знає всіх новин, тому чекає листів. Радий за Гену Афанасьєва і Савченко, сумує з приводу того, що немає можливості спілкуватися з Олегом Сенцовим, природньо нудьгує за всіма друзями , рідними і близькими. Трохи поправився, на адміністрацію і зеків не скаржиться. Настрій бадьорий, сподівається на допомогу і підтримку України", - розповіла Сидоркина.

Афанасьєв заявив, що листи Олександру довго не передавали, а 30 червня він отримав їх все відразу і поки не встиг всім відповісти.

"Йому пропонували отримати російський паспорт - він відмовився. Як такого посиленого нав'язування відмови від українського громадянства не було, просто запропонували при його бажанні надати бланки для відмови. Консул України в Єкатеринбурзі у нього не з'являвся", - розповіла адвокат.

Також Афанасьєв просить українців писати полоненим на Росії і не забувати про них. І повідомляє адресу куди можна відправляти листи: Кольченко Олександр Олександрович 456612, Челябінська обл., М Копейськ, вул. Кемеровська, 20.

Нагадаємо, 29 червня активісти повідомляли, що український консул в Росії після етапування режисера Олега Сенцова та його товариша Олександра Кольченка до Якутії поки що їх не відвідував.

4 липня Amnesty International в Україні розпочала нову безстрокову акцію з вимогою звільнити Олега Сенцова та Олександра Кольченка.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада