Конституційний суд оголосив безстрокову паузу в справі закону Ківалова-Колесніченка

У четвер, 17 листопада, Конституційний суд України оголосив безстрокову перерву в розгляді справи про скасування "мовного закону" Ківалова-Колесніченка
Depo.Влада
17 листопада 2016 19:21
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Радіо Свобода, в суді представник Свободи Олег Бондарчук та народний депутат від Народного фронту Леонід Ємець звернулися до суду із клопотаннями про залучення експертів та свідків, а також про вивчення доказів, передає Depo.ua.

Зокрема, депутати попросили залучити до слухань експертів із мовного питання. У якості свідків пропонувалося запросити депутатів, які брали участь у голосуванні за "мовний закон" 3 липня 2012 року та можуть розповісти про порушення процедур розгляду.

Після розмови у нарадчій кімнаті суд задовольнив ці клопотання та оголосив безстрокову перерву, щоб викликати свідків, ознайомитися з доказами та отримати висновки фахівців.

Раніше під час засідання КСУ відмовив у відводі суддів, яких активісти обвинувачують у конфлікті інтересів та залежності від політиків.

17 листопада Конституційний суд України розпочав розгляд справи за поданням 57 народних депутатів про відповідність Конституції закону Про засади державної мовної політики від 3 липня 2012 року. Верховна Рада скасувала цей закон 23 лютого 2014 року, однак президент досі не підписав і не ветував цей законопроект.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада