Кононенко вважає погрози Лещенка маячнею

Народний депутат України Ігор Кононенко вважає заяви народного депутата Сергія Лещенка щодо можливих санкцій проти нього посиленням маревного стану останнього
Depo.Влада
15 червня 2016 12:19
ФОТО: depo.ua

Так він прокоментував заяву Лещенка в ефірі телеканалу "112 Україна", передає depo.ua.

"На жаль, хворобливий стан Сергія посилюється. Міжнародні санкції - це правова норма, яка застосовується до порушників. Я нічого не порушував, на мою адресу не висунуто звинувачень у жодній країні світу. Заяви, які лунають - банальний популізм, з метою самопіару на конфлікті", - прокоментував Кононенко.

Нагадаємо, раніше Сергій Лещенко в ефірі телеканалу "112 Україна" зробив сенсаційну заяву, що: "питання міжнародних санкцій щодо нього (Кононенка) - вже не жарт, а серйозно обговорюється в європейських столицях. Я особисто це питання обговорював в Лондоні минулого тижня з представниками однієї з урядових організацій, національного урядового органу Великої Британії. І така ж, як я знаю, позиція в американців - ввести санкції або арешт рахунків, або візові обмеження, або обмеження на грошові перекази".

Активність Сергія Лещенка проти себе Кононенко пояснює політичною технологією, в якій Лещенко напрацьовує впізнаваність на конфлікті з ним, щоб в майбутньому отримати фінансування, організувати нову партію і піти на вибори, так само як і інші учасники політичного процесу.

"За одним винятком, якщо зазвичай лякають масовими протестами, то в цей раз спецслужбами Великої Британії і Державним департаментом США. Як це можна коментувати? Мабуть, у нього є таке право. Не розумію тільки, як це узгоджується зі статусом народного депутата і українським законодавством", - сказав Кононенко.

Нагадаємо, конфлікт Лещенка і Кононенка триває вже кілька місяців. Сергій Лещенко неодноразово публічно звинувачував Ігоря Кононенко в корупції, але не надав жодного суттєвого доказу. На що Кононенко відповідав, що Лещенко піариться заради персонального політичного проекту, а також висловлював стурбованість щодо стану психічного здоров'я Лещенка.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада