Конгресмени США планують у серпні навідатися в Україну

Делегація Конгресу США має намір наступного місяця відвідати з візитом Україну
Depo.Влада
16 липня 2015 08:10
ФОТО: depo.ua

Про це повідомила у середу під час заходів в рамках "Українського дня" в Вашингтоні член Палати представників США Марсі Каптур, передає depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"Я знову поїду в Україну у серпні та очікую на зустрічі з українськими високопосадовцями", - зазначила член Палати представників США.

Вона поінформувала, що напередодні взяла участь у робочому сніданку з представниками української урядової делегації, що прибула до Вашингтона з метою участі в першому Українсько-Американському бізнес-форумі. "У мене була змога поспілкуватися з багатьма представниками влади щодо пріоритетів для України. У серпні я сподіваюся зустрітися з ними знову", - зазначила Каптур.

За її словами, розклад запланованого візиту американської делегації остаточно поки не узгоджений, однак зараз уже відомо, що до її складу "увійдуть кілька представників".

Каптур також зауважила, що хотіла би провести окремі зустрічі у Верховній Раді, зокрема, з жінками-депутатами. У цьому зв'язку вона наголосила, що має занепокоєння долею жінок в Україні, особливо похилого віку, які живуть у сільській місцевості та часто мають ускладнений доступ до якісних продуктів і послуг. "Я хочу знайти способи, як зробити їхнє життя кращим", зазначила конгресмен.

 

Більше новин про політику читайте у рубриці Влада.depo.ua.