Комітет Ради з Луценком і Холодницьким вирішує долю Онищенка (ТРАНСЛЯЦІЯ)

О 14:05 розпочалося засідання регламентного комітету Верховної Ради щодо зняття недоторканності з народного депутата України Олександр Онищенка, якого Генеральна прокуратура підозрює в організації газових махінацій
Depo.Влада
29 червня 2016 17:00
ФОТО: depo.ua

На засіданні, яке веде голова комітету Павло Пинзеник, зокрема, присутні генеральний прокурор Юрій Луценко, Холодницький, його заступник Володимир Кривенко, сам Онищенко та його адвокати. 

16 червня у  Верховній Раді зареєстрували подання від ГПУ на зняття недоторканності з Олександра Онищенка. Його підозрюють у тому, що через його фірми відмивали гроші  держкомпанії "Укргазвидобування".

До 20 червня суд арештував на 60 днів всіх 10 осіб, затриманих 15 червня у "газовій справі", в якій фігурує нардеп Олександр Онищенко.  А  28 червня затримали ще керівника ТОВ "Надра Геоцентр" Сергій Свіченка, який підозрюється у створенні злочинної організації і розтраті майна.

За попередніми даними, в результаті викритої газової схеми державі було завдано збитків на рівні 3 млрд грн. З яких 1,6 млрд – це кошти, отримані в результаті перепродажу газу посередниками та виведені через фіктивні підприємства. 1,3 млрд. грн – це несплачена сума ренти за користування надрами.

21 червня, Онищенко сам явився на допит до НАБУ, але там його не чекали. 

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада