Комбат «Донбасу» йде до Ради у списку партії Садового під другим номером

Партія львівського міського голови «Самопоміч» визначилася з кандидатами у народні депутати на позачергових парламентських виборах
Depo.Влада
12 вересня 2014 14:51
ФОТО: depo.ua
Комбат «Донбасу» йде до Ради у списку партії Садового під другим номером
Комбат «Донбасу» йде до Ради у списку партії Садового під другим номером

Як передає кореспондент ДеПо, у списку відбулися певні зміни в порівнянні з раніше оприлюдненими. Зокрема, самовідвід взяв потенційний кандидат під №21 Михайло Куцин. Його зловили на скандалі, пов'язаному з його роботою в Генштабі Міноборони.

Таким чином, перша п'ятірка виглядає наступним чином:

1. Ганна Гопко - співзасновник громадської ініціативи «Реанімаційній пакет реформ», громадська активістка.
2. Семен Семенченко - командир добровольчого батальйону «Донбас».
3. Олексій Скрипник - експерт у галузі інформаційних технологій, засновник і директор ІТ-компанії «Елекс», член наглядової ради IT-BPO Lviv Cluster.
4. Оксана Сироїд - директор Українського Законодавчого Фонду, експерт ініціативи «Реанімаційній пакет реформ».
5. Віктор Кривенко - експерт у галузі військово-промислового комплексу і економічної стратегії, голова правління благодійного фонду «Коло», експерт ініціативи «Реанімаційній пакет реформ».

Разом з тим, глава люстраційного комітету, громадський активіст і журналіст Єгор Соболєв отримав 13-е місце у списку, а командир групи інформаційної війни добровольчого батальйону «Донбас» Павло Кішкар опустився з 2-го на сьоме місце.

Відзначимо, що ані очільник партії, мер Львова Андрій Садовий, ані командир добровольчого батальйону «Донбас» Семен Семенченко на з'їзд партії не з'явилися.

Як повідомляв ДеПо, на першому етапі з'їзду партії «Самопоміч», який відбувся 9 вересня, був затверджений передвиборчий список. 

Тоді ж було принято рішення про об'єднання партії Єгора Соболєва «Воля» з партією Садового «Самопоміч».

Тоді ж з'явилася інсайдерська інформація про похід на вибори у команді Садового командира «Донбасу» Семена Семенченка, однак пізніше він сам спростував дану інформацію.