Коломойський розповів про "велику угоду" з Порошенком перед відставкою

Колишній голова Дніпропетровської облдержадміністрації, олігарх Ігор Коломойський розповів деякі подробиці своєї усної угоди з президентом Петром Порошенком на початку 2015 року
Depo.Влада
4 грудня 2015 12:48
ФОТО: depo.ua

Про це він розповів в інтерв’ю "Лівому берегу", передає depo.ua.

"Сама домовленість - загальне рамкове розуміння: що буде, а чого не буде. Потім я написав заяву про відставку. В цілому, пройшло все нормально. Був підготовлений певний драфт, на базі якого потім укладено велику угоду", – сказав екс-губернатор.

Утім, за його словами, ніхто не ставив підписів під цією "дорожньою картою", на базі якої була усна домовленість.

Гарантами угоди, за словами Коломойського, були голова Адміністрації Президента Борис Ложкін і міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

"Угода укладена двома сторонами: з одного - Порошенко і Яценюк, з іншого - Коломойський і Боголюбов. А Ложкін, Аваков, Турчинов є… "носіями еталону домовленостей".

Оліграх додав, що документ конфіденційний, але він може розповісти вже про речі, які не виконані.

"Угода поділяється на дві великі частини. Є речі економічного характеру, політичного, інформаційного, а є особистісні питання. Мене цікавило, щоб людей, яких я запросив на роботу, для яких був моральним авторитетом, щоб їх не чіпали", – сказав Коломойський.

За його словами, "Приватбанк" в угоді не згадувався, так само як і борги "Укрнафти".
Коломойський уточнив, що документ між ним і Порошенком умовний.

"З ним ось, наприклад, будуть ознайомлені адвокати Лазорко (екс-глава "Укртранснафти", людина Коломойського, знаходиться в розшуку за звинуваченням у зловживаннях в великих розкраданнях - ред.) для надання йому політичного притулку", - сказав екс-губернатор, додавши, що це стане аргументом для отримання ним у Лондоні політичного притулку.

Він також розповів, що в документі фігурують прізвища "Корбана, Палиці, Філатова, Олійника".

Коломойський також віджартувався на запитання, чи порушив він договір з президентом "через редакційну політику "плюсів": "Ну, звичайно, ТСН весь час "пише". Я ж сказав: корінь зла - це "1 + 1", додавши, що без його бажання відібрати канал неможливо.

Більше новин політики читайте на  Depo.Влад