Коли Мосійчук здасть Ляшка

Якщо головний радикал країни не зробить з Мосійчука "політв'язня №1", то наступним в наручниках Раду залишить сам Ляшко
Depo.Влада
17 вересня 2015 18:34
ФОТО: depo.ua
Коли Мосійчук здасть Ляшка
Коли Мосійчук здасть Ляшка

Загалом сама історія Мосійчука, який збирав гроші за місця в списку, не викликає здивування. Дивує, що влада таки зважилася на на її "розкрутку". Надані публічні докази не викликають особливих сумнівів. І це настільки очевидно, що навіть Ляшко реально злякався і фактично вже зрікся Мосійчука. Більше того, Ляшко почав жебоніти, що він до цих грошей не має жодного стосунку. А як же, звісно, на Капрі Ляшко відпочивав на депутатську зарплату, а от Мосійчук жирував там на корупційні гроші зібрані за місця в списках і приховані від лідера. З огляду на ці прості речі у Ляшка є два виходи.

Перший. Остаточно зріктися Мосійчука. Але тоді, по-перше, Ляшко остаточно втратить фракцію, оскільки ніхто з його людей не буде йому довіряти. Але найгірше, що може заговорити і Мосійчук і вказати на Ляшка. А це вже точно буде кінець.

Є і другий варіант для Ляшка. І, швидше за все, він до нього вдасться. По-перше, він має заспокоїти Мосійчука і пообіцяти тому витягнути з в'язниці. Той має мовчати і усе відкидати. По-друге, Ляшко має задіяти всі інформаційні ресурси Коломойського, щоб зробити з Мосійчука українського "політв'язня №1". Кричати, мовляв, чому саджають Мосійчука, а не Єфремова. І з цим йти на вибори. 

Однак, цей план Ляшка може спрацювати тільки в одному випадку, якщо влада не захоче, як завжди йти до кінця і тільки лякає Олега Валерійовича. Якщо Генпрокуратура справді вирішила посадити Мосійчука, то Ляшку його не визволити за жодних обставин, а відтак Мосійчук не буде мовчати і про Ляшка. Як надалі розігруватиметься партія цілковито залежить від влади - безкомпромісна посадка Мосійчука означатиме кінець Ляшка і навпаки, якщо тільки поговорити про це під вибори, а потім спустити справу на гальмах, то Радикальна партія можливо змінить господаря на сильнішого в даний момент гравця, але так і залишиться безпринципним фактором української політики.