Коли Ляшко зрадить Коломойського

Флюгер на ім’я Ляшко, схоже, знову змінив політичного патрона. Тепер він, перейшов під патронат до Ігоря Коломойського, який ще нещодавно обзивав головного «радикала» України дуже нехорошими словами
Depo.Влада
3 квітня 2015 13:14
ФОТО: depo.ua
Коли Ляшко зрадить Коломойського
Коли Ляшко зрадить Коломойського

Виступ Олега Ляшка на віче у Дніпропетровську, організовуваного Ігорем Коломойським, багато хто сприйняв як якийсь невдалий жарт з боку звільненого олігарх-губернатора. Адже саме Ляшко виступав найактивнішим ініціатором позбавлення Коломойським контролю над «Укрнафтою», а також став мало не особистим ворогом. Тим не менш, вчора Ляшка вперше за кілька років запросили на телеканал, що належить дніпропетровському олігарху - «1+1», де він виступив на ток-шоу «Право на владу». Це фактично підтвердило чутки про те, що Ляшко не тільки помирився з «Приватом», але й почав з ними активно співробітничати.

Тут варто звернути увагу на риторику Ляшка. Вона різко змінилася: якщо раніше головним ворогом Ляшка виступав уряд та Арсеній Яценюк, то тепер Ляшко працює більш щільно по президентській вертикалі. Зокрема, вчора він встиг в прямому ефірі назвати «придурком» міністра з питань палива та енергетики Володимира Демчишина, який, як відомо, входить у квоту Президента Петра Порошенка, а також звинуватити Президента Петра Порошенка у тому, що він не продав сумнозвісну Липецьку фабрику. Також він фактично наїхав на Льовочкіна, заявивши, що зараз «п'ятій колоні», у яку, як відомо, дають можливість «підняти голову» у низці регіонів країни, а цього допустити не можна.

З огляду на різку метаморфозу у тезах, існує велика підозра, що саме руками Ляшка зараз відбудеться серйозна кампанія проти кривдників Коломойського. І головним винуватцем свого програшу Коломойський небезпідставно вважає Президента.

Загалом, Коломойський з Ляшком виглядають тепер справжніми «цінічними бандерами»: незважаючи на те, що Коломойський робив все для того, щоб «вбити» рейтинг Ляшка під час парламентської кампанії, а потім неодноразово публічно принижував його, це зовсім не завадило їм помиритися та об'єднатися. Схоже на те, що контакти між Ляшком та Коломойським були налагоджені ще під час конфлікту з «Укрнафтою» - але Олег Валерійович просто мав виконати певний «контракт».

Загалом, за інформацією depo.ua, після того як Ляшко завів власну фракцію до Верховної Ради, він суттєво диверсифікував фінансування власного проекту: до найбільш активної та агресивної фракції парламенту почали звертатися різні гравці заради лобіювання, або навпаки, заради знищення конкурентів. Водночас альянс з Коломойським дає доступ пана Ляшка до «1+1», який на відміну від «Інтера», де останній рік пасся Ляшко, має найбільш вдалу аудиторію для нього. Як показали дослідження, серед найбільших телеканалів саме «1+1» має найвищий процент патріотично-налаштованих глядачів. А отже - й потенційних виборців Ляшка...

Фото: Оля Каменєва / depo.ua