Княжицький заявляє, що у момент інциденту у Камбоджі був у Києві

Народний депутат з фракції "Народного фронту" Микола Княжицький заявляє, що в момент інциденту в Камбоджі перебував у Києві
Depo.Влада
23 березня 2015 14:26
ФОТО: depo.ua
Княжицький заявляє, що у момент інциденту у Камбоджі був у Києві
Княжицький заявляє, що у момент інциденту у Камбоджі був у Києві

Про це заявила прес-служба народного депутата, передає depo.ua.

Як зазначається, 20 березня 2015 року Княжицькому стало відомо, що на сайті Інтерполу з'явилася інформація про його розшук із звинуваченням у зґвалтуванні, що мало місце в Камбоджі.  З цього приводу Княжицький направив запит до робочого апарату укрбюро Інтерполу.

Прес-служба народного депутата заявляє, що дана інформація є наклепницькою та сфальсифікованою, оскільки у день, коли нібито відбувся цей злочин, Княжицький знаходився у Києві.

"Ввечері з 8 на 9 вересня 2011 року Княжицький знаходився у Києві та вів телепрограму "Вечір з Миколою Княжицьким". Гостями телепрограми були Левко Лук'яненко, Микола Томенко, Мрідула Гош та інші. Програму подивилося 1,5 млн осіб", - йдеться у повідомленні.

Прес-служба Княжицького також звернула увагу на те, що різниця з часом між Києвом та Пном-Пенем складає 5 годин. Час польоту від Києва до Пном-Пеня - 12 годин. При цьому прямого авіазв'язку між цими містами не існує.

За даними прикордонної служби України, у цей час Княжицький знаходився в Україні.

Княжицький переконаний, що ініціатором цієї "фальшивки" є російський бізнесмен Костянтин Кагаловський, який протягом останніх місяців проживає в Москві.

У прес-службі зазначили, що між Княжицьким та Кагаловським виник конфлікт після того, як останній хотів запросити ведучим програм ТВі російського пропагандиста, віце-президента компанії "Роснефть" Михаїла Лєонтьєва, який в Україні оголошений персоною нон грата.

Лєонтьєв, за його твердженням, є другом дитинства Кагаловського та його хресним батьком.

"Кагаловський неодноразово погрожував Княжицькому  сфальсифікованим кримінальним переслідуванням у Камбоджі та його викраденням. У Камбоджі за даними місцевої преси Кагаловський вважається одним з основних інвесторів", - повідомляє прес-служба нардепа. 

Нагадаємо, сьогодні на сайті Інтерполу з`явилася інформація, що депутат Микола Княжицький за запитом Камбоджі розшукується у справі про зґвалтування.

Згодом нардеп спростував цю інформацію, заявиши, що його розшукують за сфальшованою справою.

Раніше Княжицький подав заяву в міліцію щодо погроз та тиску на нього з боку іноземних спецслужб і російських пропагандистів.