Климпуш-Цинцадзе не погоджувала кандидатуру Деєвої для МВС

Віце-прем'єр-міністр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе не давала згоди на призначення Анастасії Деєвої заступником міністра внутрішніх справ
Depo.Влада
14 листопада 2016 19:50
ФОТО: depo.ua

Це повідомив депутат "Блоку Петра Порошенка" Олександр Черненко у "Фейсбуці" і підтвердили в офісі віце-прем’єра, передає Depo.ua. 

Черненко нагадав слова голови МВС Арсена Авакова про те, що Деєва пройшла співбесіду і була погоджена віце-прем’єром Іванною Климпуш-Цинцадзе. "Однак, пізніше слова про погодження Деєвої профільним віце-прем’єром з допису Авакова зникли", – зазначив він.

"Зі своїх джерел я дізнався, що така співбесіда дійсно мала місце, але результат був протилежний тому, про який написав Аваков. Климпуш-Цинцадзе не погодила Деєву, тим не менше призначення відбулося", – повідомив Черненко.

Джерела "Української правди" в офісі Климпуш-Цинадзе повідомили, що співбесіда з Деєвою була у вересні – і віце-прем’єр із євроінтеграції не поставила свій підпис на поданні й запропонувала додатково перевірити цю кандидатуру.

Однак на засіданні Кабінету міністрів Деєву погодили у той час, коли Климпуш-Цинадзе була у відрядженні і не могла заперечити.

Процедуру формально не порушено, бо рішення приймає Кабмін, однак про погодження говорити не доводиться.

Нагадаємо, що 11 листопада новим заступником міністра внутрішніх справ із питань євроінтеграції стала 24-річна Анастасія Дєєва.

Голова МВС Арсен Аваков вважає, що молода жінка зможе "оптимально супроводжувати поточні проекти, координувати проектний офіс під стратегічним керівництвом міністра, здійснювати комунікацію із іноземними партнерами".

Однак призначення Дєєвої викликало жваве обговорення громадськості. Крім того, мережу підірвали її інтимні знімки.

Чоловік Деєвої Георгій заявив про цькування і пообіцяв позиви до ЗМІ через скандальні публікації про особисте життя Анастасії.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада